Movisan Kolagen II 50% sleva na roční balení s věrnostním programem

Pohodlie pre Vaše kĺby

Novinka podľa nórskej receptúry teraz dostupná na slovenskom trhu! Movisan Kolagen II predstavuje prémiovú výživu so zdokumentovaným účinkom na pohybový aparát.

  • Prémiový natívny kolagén typu 2
  • Ročné balenie s 50% ZĽAVOU
  • Rýchlovarná kanvica ako darček ZADARMO

50% zľava na ročné balenie s vernostným programom

Movisan Kolagen II
ZDRAVÉ KLOUBY

ZDRAVÉ KĹBY

Boswellia Vám pomáha udržovať Vaše kosti a kĺby zdravé.

ZDRAVÉ CHRUPAVKY

ZDRAVÉ CHRUPAVKY

Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek.

SPOJIVÉ TKÁNĚ

SPOJIVOVÉ TKANIVO

Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív. Dlhodobé používanie je kľúčové!

Pohodlie nákupu z domova
Garancia vrátenia peňazí
Dopravu máte ZADARMO
Možnosť platby na splátky
Ušetríte čas aj peniaze

Prečo je dôležité užívať Movisan Kolagen II dlhodobo?

ZDRAVÉ KLOUBY

30. deň

Vaše telo sa zoznamuje s produktom a zisťuje, aké pohodlné a jednoduché je starať sa o svoje kĺby vďaka 1 malej kapsule denne.

ZDRAVÉ CHRUPAVKY

180. deň

Vaše telo začína postupne využívať výhody prémiovej kĺbovej výživy a Vaša chrupavka sa učí, ako lepšie odolávať prirodzenému procesu opotrebovania.

SPOJIVÉ TKÁNĚ

360. deň

Telo plne využíva látky dodávané každý deň v jednej kapsule Movisanu. Dlhodobé užívanie je kľúčové – preto pokračujte v užívaní.

Ako hodnotia Movisan Kolagen II naši zákazníci

Snažím sa udržiavať vo forme nielen pohybom, ale aj Movisanom
Celý svet si ma pamätá ako majstra Európy z roku 1976. Bol som vtedy na vrchole svojich síl. Veľmi rád na toto obdobie spomínam. Ale nebolo by nič smutnejšie, než vidieť sám seba, že sa ako bývalý futbalový reprezentant nemôžem hýbať kvôli problémom s kĺbmi.
Antonín Panenka, Futbalista a majster Európy ?Čo znamená Partner Naturamed Partner
čítať viac
Vďaka Movisanu môžem stále pretekať na plno
Potom čo už chvíľu užívam Movisan, naozaj vnímam rozdiel a cítim, že si môžem stále robiť to, čo ma baví – pretekať v kvadriatlone a rozšíriť svoju zbierku medailí. To všetko vďaka 1 malej kapsule Movisanu každý deň!
Leoš Roušavý, majster sveta v kvadriatlone ?Čo znamená Partner Naturamed Partner
čítať viac
Konečne som našla riešenie, ktoré funguje na moje kĺby a svaly
Väčšina výživovývh doplnkov, ktoré som vyskúšala, má dennú dávku 3 alebo aj viac kapsúl denne, ale s Movisanom si vystačím iba s 1 malou kapsúlou denne
Eva Vlášková, Křtětice ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac
Vďaka časopisu som prišla na Movisan KOLAGEN II
Patrím k tým mnohým spokojným zákazníkom spoločnosti NaturaMed, ktorí sú zákazníkmi už niekoľko rokov. Pretože pravidelne odoberám produkty od tejto spoločnosti, chodí mi domov aj časopis NaturaMed, kde som prvýkrát uvidela aj novinku Movisan KOLAGEN II.
Mária Príkazská, Bratislava ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac
O svoje kĺby sa dobre starám
Prvýkrát ma Movisan KOLAGEN II zaujal, keď mi prišiel ako ponuka do mojej e-mailovej schránky. Vtedy som sa rozhodla zavolať na zákaznícku linku a dozvedieť sa o tomto produkte viac.
Zlatica Szeitlova, Bratislava ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac
Zaujalo ma hlavne zloženie Movisanu
Keďže som už dôchodkyňa, viem, že sa musím starať o svoj pohybový aparát. Od Spoločnosti NaturaMed som dlhodobo už užívala aj produkt FlexiMed a bola som veľmi spokojná.
Helena Ferenczova, Bratislava ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac

Zdokumentované zdravotné efekty

Stačí jedna kapsula denne -
starostlivosť o Vaše kĺby nebola nikdy jednoduchšia!

Veľa kĺbových prípravkov na trhu obsahuje hydrolyzovaný kolagén a denná dávka je obvykle niekoľko veľkých tabliet. Nie je preto ľahké vytvoriť si rutinu.

Vďaka prémiovému natívnemu kolagénu typu 2, ktorý používame v Movisane, získate efektívnu dennú dávku iba v jednej malej kapsuli denne!

Movisan schema
Movisan schema

Objavte účinne zložky Movisan Kolagen II

Natívny kolagén typu 2

Kolagén v natívnej forme je tzv. štruktúra trojitej špirály. Ide o štruktúru aminokyselín charakteristickú pre živé organizmy. Podľa vedeckých štúdií stačí iba 40 mg natívneho kolagénu typu 2 denne na dosiahnutie pozitívneho efektu. Oproti tomu existuje na trhu celý rad produktov obsahujúcich hydrolizovaný kolagén, pri ktorom sa efektívna denná dávka pohybuje medzi 5 000 až 10 000 mg, čo je 125 – 250× vyššia dávka v porovnaní s natívnym kolagénom.

Boswellia serrata

Boswellia serrata, známa aj ako indický kadidlovník, je unikátny rastlinný druh indického pôvodu. Dorastá do výšky až 8 metrov a skrýva v sebe mnoho prírodných zázrakov. Boswellia produkuje živicu, ktorá v pevnom stave vytvára látku zvanú olibanum. Extrakt z tejto živice sa po stáročia používa v tradičnej ázijskej i africkej medicíne. Kyseliny obsiahnuté v živici stromu sú zásadné pre väčšinu pozitívnych účinkov Boswellie, medzi ktoré patrí najmä podpora kostí a kĺbov, dýchacieho systému a srdca.

Kyselina listová (Vitamín B9)

Kyselina listová prispieva k zdravej syntéze aminokyselín. Naše telo z nich potom vytvára proteíny, ktoré sú základným kameňom na budovanie svalovej hmoty. Zdravotné inštitúcie potvrdili mnoho pozitívnych účinkov kyseliny listovej, napríklad že prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a podporuje imunitný systém. Ani kyselina listová nesmie chýbať v prémiovom doplnku Movisan Kolagen II, ktorý Vám v jednej kapsule dodá 100 % odporúčanej dennej dávky.

Mangán

Mangán je stopový prvok, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou ľudského organizmu. Množstvo mangánu v tele (najmä v kostiach) postupne klesá s pribúdajúcim vekom a je potrebné ho dopĺňať prostredníctvom tej správnej výživy a doplnkov. Mangán totiž prispieva k tvorbe spojivových tkanív a prispieva k zdravému stavu kostí.

HAPLEX® Plus – patentovaná látka

HAPLEX Plus – patentovaná kyselina hyalurónová.

Vnútri kĺbového puzdra sa nachádza tzv. synoviálna tekutina, ktorá naše kĺby premazáva, čo je pre ich správne fungovanie zásadné.

Synoviálna tekutina obsahuje okrem iného kyselinu hyalurónovú, ktorá sa v kĺboch priebežne spotrebováva a obnovuje. Kyselina hyalurónová je v Movisane vo forme hyaluronátu sodného, ktorý sa používa na jeho výhodnejšie technologické vlastnosti. Lepšie preniká do tkanív a je stabilnejší.

Vitamín C a kolagén

Vitamín C je niekedy nazývaný otcom kolagénu, pretože je potvrdené, že pomáha udržiavať jeho tvorbu v tele. Táto skutočnosť bola tiež potvrdená a zdôraznená Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), ktorý vydal nasledujúce stanovisko: Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre zdravú funkciu chrupaviek.

Kvalitná rýchlovarná kanvica Senmeier

Kanvica je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá zaisťuje dlhú životnosť, prístroj odolá korózii a zachová si bezchybný vzhľad. Väčšia časť tela kanvice je potom z číreho borosilikátového skla. To umožňuje jedinečný pohľad na práve prebiehajúce procesy v kanvici, vrenie a stúpajúce bublinky vody. Všetko je navyše doladené modrým LED podsvietením, ktoré je veľmi atraktívnym prvkom tejto kanvice.

  • Rýchlovarná kanvica na 1,8 litra
  • LED podsvietenie priehľadnej časti
  • Vykurovacie teleso z kvalitnej ocele
  • Úspora energie
  • Praktický dizajn a odolné materiály
  • Spínač s automatickým vypnutím

Čo je to kolagén a prečo je tak dôležitý

Čo je kľúčovou zložkou nového prípravku Movisan Kolagen II, je jasné už z názvu. Kolagén je najviac zastúpený štrukturálny proteín v ľudskom tele. V skutočnosti tvorí asi 30% všetkých telesných bielkovín. Konkrétne je kolagén kľúčovou zložkou našich spojivových tkanív a zohráva kľúčovú úlohu pri podpore sily, flexibility a pohybu. Movisan Kolagen II obsahuje kolagén typu 2. Ide o častice, ktoré neboli nijako modifikované, pretože neboli vystavené chemickým alebo teplotným faktorom. Vďaka tomu bola zachovaná kontinuita kolagénového reťazca.

Natívny kolagén typu 2

Kolagén typu 2 tvorí viac ako 70 % kĺbovej chrupavky, ktorá zaisťuje elasticitu kĺbov. S pribúdajúcim vekom bohužiaľ klesá prirodzená tvorba kolagénu v ľudskom tele a je nevyhnutné mu ho dodávať. Náš doplnok Movisan obsahuje prémiový natívny kolagén typu 2, ktorého častice neboli nijako zmenené. Neboli totiž vystavené účinkom chemických alebo teplotných faktorov (kontinuita kolagénového reťazca bola zachovaná). Natívny kolagén typu 2 je tak stále biologicky aktívny a pre telo lepšie vstrebateľný. Jeho efektívna denná dávka je teda oveľa nižšia, než u často používaného tzv. hydrolizovaného kolagénu.

Movisan Kolagen II obsahuje efektívnu dávku kolagénu 42,5 mg v jednej kapsule!

Hydrolyzovaná molekula kolagénu - rozkúskovaná na malé peptidy. Na doplnenie stravy o hydrolyzovaný kolagén je potrebných 5 g a niekedy aj 10 g. To sú dve lyžičky!
Štruktúra trojitej špirály – charakteristická štruktúra molekuly natívneho kolagénu. Táto biologicky aktívna forma je zodpovedná za stimuláciu procesov opravy chrupavky. Vďaka tomu stačí na doplnenie stravy iba 40 mg kolagénu natívneho typu.

Vyššia vstrebateľnosť vďaka CalGo®

Vstrebateľnosť morského kolagénu je 1,5-krát vyššia ako u iných typov kolagénu. Rybie mäso (hlavne losos, makrela alebo tuniak) je bohaté na aminokyseliny – základný stavebný kameň natívneho kolagén typu II. Ten je stále biologicky aktívny, preto ho naše telo ľahko využíva. V Movisane je zdrojom natívneho kolagénu typu II CalGo® z atlantického lososa. CalGo® obsahuje tiež vo veľkej miere vápnik, ktorý má oproti bežnému vápniku v potravinách 6x vyššiu vstrebateľnosť a je možné ho užívať kedykoľvek počas dňa. Neobsahuje geneticky moditifkované organizmy, žiadne pridané látky, antibiotiká, pesticídy, odpad a vyrába sa udržateľným spôsobom pomocou tzv. Cirkulárnej ekonomiky.

Zdroj: https://www.lekarna.cz/clanek/kolagen/ Crawford Currie, Bomi Framroze, Christian Bjerknes, Erland Hermansen. A Randomized, Blinded, Calcium-Carbonate Controlled Cross Over Study of Serum Calcium Levels 24 Hours After CalGo®tm Oral Supplementation in Post-Menopausal Women. Biomed J Sci & Tech Res 41(2)- 2022. BJSTR. MS.ID.006583.)

Snažím sa udržiavať vo forme nielen pohybom, ale aj Movisanom
Celý svet si ma pamätá ako majstra Európy z roku 1976. Bol som vtedy na vrchole svojich síl. Veľmi rád na toto obdobie spomínam. Ale nebolo by nič smutnejšie, než vidieť sám seba, že sa ako bývalý futbalový reprezentant nemôžem hýbať kvôli problémom s kĺbmi.
Antonín Panenka, Futbalista a majster Európy ?Čo znamená Partner Naturamed Partner
čítať viac
Vďaka Movisanu môžem stále pretekať na plno
Potom čo už chvíľu užívam Movisan, naozaj vnímam rozdiel a cítim, že si môžem stále robiť to, čo ma baví – pretekať v kvadriatlone a rozšíriť svoju zbierku medailí. To všetko vďaka 1 malej kapsule Movisanu každý deň!
Leoš Roušavý, majster sveta v kvadriatlone ?Čo znamená Partner Naturamed Partner
čítať viac
Konečne som našla riešenie, ktoré funguje na moje kĺby a svaly
Väčšina výživovývh doplnkov, ktoré som vyskúšala, má dennú dávku 3 alebo aj viac kapsúl denne, ale s Movisanom si vystačím iba s 1 malou kapsúlou denne
Eva Vlášková, Křtětice ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac
Vďaka časopisu som prišla na Movisan KOLAGEN II
Patrím k tým mnohým spokojným zákazníkom spoločnosti NaturaMed, ktorí sú zákazníkmi už niekoľko rokov. Pretože pravidelne odoberám produkty od tejto spoločnosti, chodí mi domov aj časopis NaturaMed, kde som prvýkrát uvidela aj novinku Movisan KOLAGEN II.
Mária Príkazská, Bratislava ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac
O svoje kĺby sa dobre starám
Prvýkrát ma Movisan KOLAGEN II zaujal, keď mi prišiel ako ponuka do mojej e-mailovej schránky. Vtedy som sa rozhodla zavolať na zákaznícku linku a dozvedieť sa o tomto produkte viac.
Zlatica Szeitlova, Bratislava ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac
Zaujalo ma hlavne zloženie Movisanu
Keďže som už dôchodkyňa, viem, že sa musím starať o svoj pohybový aparát. Od Spoločnosti NaturaMed som dlhodobo už užívala aj produkt FlexiMed a bola som veľmi spokojná.
Helena Ferenczova, Bratislava ?Čo znamená Overený zákazník? Overený zákazník
čítať viac

Movisan Kolagen II – pre pohodlie Vašich kĺbov

Zdravé kĺby a chrupavky sú základom pre aktívny život. Každý z nás je vystavený prirodzenému procesu ich opotrebovávania, čo má za následok nižšiu kvalitu života. Našťastie existujú prémiové doplnky, ktoré telu dodajú potrebné účinné látky na podporu pohybového aparátu. Medzi nich patrí aj nórska novinka Movisan Kolagen II.

Pre všetkých, ktorí chcú aktívny životný štýl.

Lepšia flexibilita prináša viac slobody...

... a pohodlnejší pohyb.

Kompletné zloženie Movisan Kolagen II:

Zloženie 1 kapsule:
kostný prášok z nórskych lososov (CalGo) obsahujúci vápnik -kolagénový komplex (výrobok z rýb) 170 mg, v tom 42,5 mg kolagénu typu II a 32,3 mg vápnika (4 % RHP*), inulín z koreňa čakanky 90 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 80 mg (100 % RHP*), plnidlo: celulóza, kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) extrakt 50 mg, v tom kyseliny boswellovej 30 mg, protispekavá látka: fosforečnan vápenatý, hyal látka: oxid kremičitý, mangán (síran mangánatý) 1,8 mg (90 % RHP*), plnidlo: stearát horečnatý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 200 µg (100 % RHP*).

Obal kapsule:
želatína, farbivá: karmín, žltá SY, brilantná modrá.
*RHP = referenčná hodnota príjmu
Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula denne

*Boswellia serrata pomáha udržiavať kosti a kĺby v normálnom stave.
*Vitamín C pomáha udržiavať tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek.
*Mangán podporuje normálnu tvorbu spojivových tkanív.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neužívajte tento výrobok, pokiaľ trpíte alergiou na akúkoľvek jeho zložku. Výrobok obsahuje farbivo žlť SY: môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Hmotnosť obsahu: 18 g

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a tme pri teplote 5–25 ˚C.
Minimálna trvanlivosť do: na bočnej strane obalu
Číslo šarže: na bočnej strane obalu

Vyrobené v Nórsku pre NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Výrobca:: Pharmatech AS, Norsko

Dovozca: NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Na Troskách 26, 974 01, Banská Bystrica

www.naturamed.sk

Stačí len 1 kapsula denne

 

Stačí len 1 kapsula denne

Zloženie doplnku Movisan Kolagen II bolo navrhnuté tak, aby Vášmu telu poskytol dôležité látky pre Vaše kĺby a kĺbové chrupavky v jednej malej kapsule!

Stačí len 1 kapsula denne

Zloženie doplnku Movisan Kolagen II bolo navrhnuté tak, aby Vášmu telu poskytol dôležité látky pre Vaše kĺby a kĺbové chrupavky v jednej malej kapsule!

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa...

Ročné balenie Movisan Kolagen II teraz len 11,95 € mesačne!

Načítavam formulár